Museumpromotion

Shop in het Koninklijk Museum van het Leger en de Krijgsgeschiedenis (Brussel)

 Inloggen  

Duitse Type VII onderzeeër 1:144

Duitse Type VII onderzeeër 1:144
 Klik op het vergrootglas om de zoom te zien 
Duitse Type VII onderzeeër 1:144
Verwijzing : S-5100-ZO
Duitse onderzeeër Type C/41 « AtlanticVersion » 1:144

REVELL 5100
Scale 1:144
Skill level : 4
Item Length/Width (Without Packaging) 46,7
Packaging
Scheme 1
Parts : 107


Vanaf de zomer van 1943 werden in totaal 91 U-boten van het type VII C/41 in dienst gesteld. Tegen die tijd waren de operationele omstandigheden volledig veranderd. De roedeltactieken leidden zelden tot de succesvolle detectie van scheepskonvooien en speciale anti-onderzeebootvliegtuigen patrouilleerden nu over een groot gebied.
Om zich beter te kunnen verdedigen tegen luchtaanvallen wanneer ze boven water waren, kregen de Type VII C/41 U-boten een torenopbouw die was verlengd tot een grote serre. Dit is natuurgetrouw weergegeven in het model met twee 20 mm luchtafweer tweelingen en een 37mm M42U luchtafweer kanon.
Een monteerbare snorkelmast voor de toevoer en afvoer van verse lucht, die in het model verplaatsbaar was, en vier waterdichte drukvaten met reddingsvlotten voor 5 personen waren andere kenmerken van deze onderzeeërs.
Dankzij het betere constructiestaal konden de boten nu duiken tot 250 m.
Nieuwe onderdelen zijn opgenomen om het houten dek met gegraveerde drukvaten en de Atlantische steven weer te geven. De zeer gedetailleerde rompweergave met klinknagels en lasnaden is ook het vermelden waard.
De volgende U-boten kunnen worden afgebeeld met de decals: U 292, U 318, U 998, U 1004.
Producten beschikbaar : 2
2025-12-31 22.0022,00